Pizzeria Worek Mąki wprawdzie nie znajduje się w centrum Gdyni, ale zdecydowanie warto to miejsce odwiedzić, będąc w pobliżu.

Pizzeria Worek Mąki w Gdyni

Mamy to ogromne szczęście, że lokal znajduje się tuż obok mieszkania naszych znajomych, których odwiedzamy co jakiś czas. Za każdym razem jednym z punktów wizyty jest zamówienie pizzy z Worka Mąki.

Do wyboru mamy ponad dwadzieścia rodzajów pizzy o wymiarach 32 i 45 centymetrów. Bez problemu można modyfikować składniki lub zamawiać jedną pizzę o dwóch smakach. Do zamówienia w gratisie dostajemy sos lub oliwę.

Oprócz pizzy w menu Worka Mąki znajdziemy zupy, dania obiadowe, pasty, sałatki i dania dla maluchów. Do picia mamy napoje, kawę, herbatę i piwo.  

W bardzo przytulnym lokalu stoi kilka stolików, przy których można usiąść.

Dzieci mogą pobawić się w kąciku przygotowanym specjalnie dla nich.

Miłym akcentem są dodatki w postaci worków, w których znajduje się prawdziwa mąka. W końcu nazwa zobowiązuje.

Worek Mąki to w naszej ocenie jedna z najlepszych pizzerii, w jakich byliśmy. Za stosunkowo nieduże pieniądze dostajemy pizzę w jednym z największych rozmiarów na rynku, w dodatku bardzo smaczną. Dlatego gorąco polecamy Wam ten lokal. Na pewno się nie zawiedziecie.

Informacje praktyczne

Adres: Stanisława Filipkowskiego 22, Gdynia

Godziny otwarcia: 

  • Poniedziałek: Nieczynne
  • Wtorek-Czwartek: 12:00-21:00
  • Piątek-Niedziela: 12:00-21:30

Więcej informacji na temat pizzerii znajdziecie na ich Instagramie i Facebooku.

Byliście w Worku Mąki? Zapraszam do komentowania.

Podoba Ci się ten blog? Znalazłeś tu potrzebne informacje? Możesz postawić nam wirtualną kawę! Przeznaczymy ją na kolejne podróże i dalszy rozwój bloga. Dziękujemy 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to