Apartament Manhattan w Płocku łączy w sobie komfort, wygodę i dogodną lokalizację, tworząc idealne miejsce noclegowe dla podróżującej rodziny.

Apartament Manhattan w Płocku

Mieszkanie znajduje się przy spokojnej, powoli zmieniającej swoje oblicze ulicy Ostatniej. Na trzecim piętrze nowo wybudowanego bloku, na które dotrzemy również windą, znajduje trzydziestosześciometrowy lokal, w którym jednocześnie mogą nocować cztery osoby. 

Apartament składa się niedużego przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki, a także balkonu. Urządzony jest w nowoczesnym stylu, który niesamowicie przypadł nam do gustu. Mimo niezbyt dużego rozmiaru, w lokalu znajdziemy wszystkie udogodnienia, które sprawią, że nasz pobyt będzie komfortowy. Apartament wyposażony jest w klimatyzację, telewizor, zmywarkę, pralkę oraz kuchenne. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnego WI-FI. Na gości czeka również zestaw bezpłatnych kosmetyków, a na powitanie otrzymaliśmy bardzo sympatyczny upominek.

Muszę również wspomnieć o dwóch rzeczach, z którymi spotkałem się po raz pierwszy, odkąd nocujemy w różnych miejscach. Otóż na wyposażeniu mieszkania znajduje się apteczka z podstawowym wyposażeniem niezbędnym do udzielenia pierwszej pomocy. Natomiast na balkonie umieszczono domek dla owadów. Jako że sam jestem hodowcą pszczół murarek, to taki drobiazg całkowicie skradł moje serce.  

Do apartamentu przypisane jest bezpłatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Istnieje również możliwość zaparkowania na ogólnodostępnym miejscu postojowym na zamkniętym parkingu przy budynku.

Dużym plusem apartamentu jest jego lokalizacja. Do Starego Rynku, murów miejskich Kazimierza Wielkiego, Muzeum Żydów Mazowieckich czy do kościoła Starokatolickiego Mariawitów dojdziemy w kilka minut. Również zakupy spożywcze nie będą stanowiły problemu, ponieważ 450 metrów od bloku znajduje się Biedronka, a dosłownie obok apartamentu warto z rana odwiedzić piekarnię Kierzkowski.

Kolejną zaletą Manhattanu są jego właściciele. Nie dość, że są to niesamowicie sympatyczni ludzie, to mają jeszcze bardzo dużą wiedzę o Płocku, którą chętnie się dzielą.

Wszystko to sprawia, że w naszej ocenie Apartament Manhattan to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc noclegowych, z jakiego kiedykolwiek mieliśmy okazję korzystać. Dlatego jeżeli będziecie chcieli zwiedzić Płock, albo jego najbliższe okolice (Zamek w Oporowie, Łęczyca, Kolegiata w Tumie), to z czystym sumieniem polecamy Wam to miejsce. My jesteśmy pewni, że gdy następnym razem wrócimy do Płocka, to na pewno będziemy nocować w Apartamencie Manhattan.

Informacje praktyczne

Adres: Ostatnia 2/115, Płock

Więcej informacji na temat Apartamentu Manhattan znajdziecie na Bookingu oraz na ich Facebooku.

Nocowaliście w Apartamencie Manhattan? Zapraszam do komentowania.

Podoba Ci się ten blog? Znalazłeś tu potrzebne informacje? Możesz postawić nam wirtualną kawę! Przeznaczymy ją na kolejne podróże i dalszy rozwój bloga. Dziękujemy 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to